Paola Hitem Handlu 2017

Wśród najlepszych produktów w branży FMCG, wyłonionych w tegorocznej edycji Hitu Handlu, znalazł się syrop Paola Malina. Zwycięstwo w tak prestiżowym, branżowym konkursie, gdzie decydujący głos należy do detalistów, jest dużym wyróżnieniem dla marki.

Malinowy syrop Paoli, w szklanej butelce 430 ml, to absolutna klasyka smaku, propozycja od lat ceniona przez konsumentów. Cieszy fakt, że produkt zdobywa wyróżnienia również na arenie branżowej, ciesząc się uznaniem handlowców. W najnowszej edycji konkursu Hit Handlu 2017 wyłonione zostały najlepsze produkty w branży FMCG. Zwycięzcy to bestsellery, które według detalistów szczególnie się wyróżniają, budząc zainteresowanie klientów i generując obroty oraz marże.

Paola to marka, która inspiruje konsumentów, dlatego poza klasyczną ofertą proponuje im nowości, odpowiadające różnym gustom potrzebom. Najważniejszą innowacją, zaproponowaną przez Paolę w ostatnim czasie, są syropy w opakowaniu PET. Wyróżniają się mocno owocową recepturą, brakiem konserwantów, dużą pojemność 700 ml w lekkim, wygodnym opakowaniu, oraz atrakcyjnym designem. Marka poszerzyła również portfolio smaków o trzy orzeźwiające propozycje – pomarańczę, limonkę z miętą oraz czerwoną porzeczkę. Każda z nich idealnie sprawdzi się do przygotowania domowej lemoniady.