Arctic Fizzy – rewolucja na rynku smakowych wód mineralnych

Woda smakowa o oryginalnym smaku, bez cukru, konserwantów, barwników i sztucznych  aromatów? Czy w jednym produkcie można zamknąć wszystkie atrybuty, jakich oczekują konsumenci? Odpowiedzią jest Arctic Fizzy – w 100% naturalna woda smakowa, rewolucja w swojej kategorii.

Lato to czas, kiedy konsumenci szczególnie chętnie sięgają po wodę smakową. Gustują przede wszystkim w mocno orzeźwiających, owocowych wariantach. Chętnie próbują nowych propozycji i nietypowych połączeń. Oprócz smaku, bardzo ważnym kryterium wyboru jest skład.  Arctic Fizzy do woda smakowa długo oczekiwana przez konsumentów. Produkt, zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu, powstał z połączenia gazowanej wody mineralnej Arctic i naturalnych aromatów, pozyskanych z letnich owoców. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy, chcąc zaspokoić pragnienie, sięgają po to, co najlepsze.

Nowy Arctic występuje w trzech unikalnych wariantach smakowych, niespotykanych dotąd na rynku – Wiśnia & Limonka, Czerwona Pomarańcza & Ogórek, Brzoskwinia & Truskawka. Dodatkowo, przyjemnie musuje co jeszcze bardziej podkreśla owocowy smak. Arctic Fizzy idealnie wpisuje się w popularny wśród konsumentów trend „clean label”. To w 100% naturalna woda smakowa najwyższej jakości – bez cukru, substancji słodzących, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Koncept czystej etykiety, zastosowany w produkcie, jest odpowiedzią na potrzeby konsumenta, który coraz częściej unika sztucznych dodatków oraz coraz uważniej weryfikuje produkty pod względem jakości i przejrzystości składu. Dodatkowym atutem Arctica Fizzy jest atrakcyjne opakowanie o nowoczesnym designie. Praca, biuro, spacer, trening… Nowy Arctic zapewni orzeźwienie bez ograniczeń, wszędzie i o każdej porze warto mieć go przy sobie.