Dlaczego warto pracować
w Hoop Polska

Siłą Hoop Polska jest zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia, krok po kroku budują pozycję naszej firmy. To właśnie z myślą o naszych pracownikach i we współpracy z nimi tworzymy wyjątkową firmę. Zapewniamy komfortowe, stabilne miejsce pracy, w którym staramy się tworzyć dobre relacje oparte na zaufaniu, współpracy i poszanowaniu  każdego z pracowników. Priorytetem są dla nas wspólne cele i droga, dzięki której chcemy je osiągać.

Wiemy, że każdy pracownik Hoop Polska to najlepszy ambasador firmy, dlatego skupiamy ludzi o różnych charakterach, kompetencjach, predyspozycjach i pasjach, którzy lubią pracować w zespole i dla zespołu!

Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedniej oferty, wyślij swoje CV w formularzu kontaktowym! Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po rozpoczęciu rekrutacji.

Nasi pracownicy

Ewa Olbryt
Brand Manager

Praca marketera daje mi niesamowitą frajdę. W Hoop Polska nie sprowadza się tylko do tworzenia projektów kampanii, czy promocyjnych sloganów. To odpowiedzialność za markę w absolutnie każdym aspekcie. Praca tutaj uczy wielozadaniowości i kompleksowego podejścia do zarządzania powierzonymi projektami, pozwala także rozwijać nowe, poza marketingowe kompetencje. Bardzo ważnym plusem jest dla mnie duża samodzielność i otwartość zespołu i przełożonych na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania.

Tomasz Kaczorowski
WCM Lider

Przeszedłem w Hoop Polska wszystkie szczeble stanowisk w obszarze produkcji. Zaczynałem od operatora linii produkcyjnej, później awansowałem na brygadzistę, następnie kierownika. Obecnie jestem WCM Liderem. Odpowiadam za zachowanie standardów produkcji światowej klasy w naszym zakładzie. Hoop Polska to miejsce, w którym można zdobyć bardzo wiele doświadczenia. Firma stawia na jakość, nowoczesne technologie i rozwiązania oraz pracę – według wysokich standardów.

Benefity

Prywatna
opieka
medyczna
Prywatna
opieka
medyczna
Karta
multisport
Karta
multisport
Bony 
świąteczne
Bony
świąteczne
Upominki
dla dzieci
pracowników
Upominki
dla dzieci
pracowników
Pakiet
bezpłatnych
produktów
Pakiet
bezpłatnych
produktów
Nagrody
za staż pracy
Nagrody
za staż pracy
Dodatkowe
niespodzianki
Dodatkowe
niespodzianki

Obszary kariery

Dział Finansów

W Hoop Polska tworzą go dwa zespoły – Księgowości oraz Kontrolingu. Tysiące księgowanych faktur, skomplikowane rozliczenia finansowe i podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji przychodów i rozchodów,  tworzenie sprawozdań, raportów i analiz finansowych – to tylko wycinek z zadań, z jakimi mierzą się nasze koleżanki i koledzy z Działu Finansów.

Zobacz oferty pracy
Dział IT

Dział IT nieustannie pracuje nad unowocześnianiem rozwiązań oraz stabilnością sieci informatycznej. To jeden z tych działów, który troszczy się o to, aby wszystkie procesy w firmie przebiegały sprawnie, a sprzęty działały bez zarzutu z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań.

Zobacz oferty pracy
Dział Jakości

To ten zespół czuwa nad zachowaniem odpowiednich standardów w procesie produkcji i dba o to, by produkty wytwarzane przez naszą firmę cechowała najwyższa jakość. Do obowiązków działu należy także kontrola materiałów stosowanych w produkcji oraz tworzenie dokumentacji jakościowej w oparciu o krajowe i międzynarodowe standardy.

Zobacz oferty pracy
Dział Logistyki

Zadaniem specjalistów z tego działu jest przed i posprzedażowa obsługa klienta, organizacja transportu i dystrybucji gotowych produktów, magazynowanie, a także planowanie produkcji.  Logistycy odpowiadają za kontakty z przewoźnikami, ale także poszukują nowych rozwiązań organizacji transportu.

Zobacz oferty pracy
Dział Marketingu

To tu powstają pomysły na nowe produkty, spoty reklamowe , designy i slogany, które stają się legendą. Dział Marketingu Hoop Polska zajmuje się tworzeniem strategii wspierającej sprzedaż, budową pozytywnego wizerunku marek i umacnianiem ich rynkowej pozycji.  Częścią zespołu Marketingu jest Dział PR, który odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w Hoop Polska.

Zobacz oferty pracy
Dział Personalny

Do zadań Działu Personalnego należy m.in. rekrutacja nowych członków naszego zespołu, wdrażanie nowych pracowników poprzez działania on-boardingowe, a także tworzenie bogatej oferty benefitów pracowniczych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań pracowników.

Zobacz oferty pracy
Dział Produkcji

To w tym dziale powstają nasze produkty. Dziesiątki pracowników czuwa nad każdym etapem produkcji, by zapewnić najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Jednym z najważniejszych zadań Działu Produkcji jest nieustanna optymalizacja procesów, dzięki czemu możemy produkować efektywnie i jakościowo, gwarantując szeroką dostępność naszych produktów.

Zobacz oferty pracy
Dział Sprzedaży

W Dziale Sprzedaży podejmowane są decyzje dotyczące planów sprzedażowych
i promocyjnych, widoczności naszych marek na półkach oraz wszelkich innych inicjatyw wpływających na budowę dostępności produktów z naszego portfolio. W zespole Hoop Polska Dział Sprzedaży tworzy wiele zespołów, m.in.: Dział Kluczowych Klientów, Dystrybucji, Analiz, Trade Marketingu, Sprzedaży Terenowej.

Zobacz oferty pracy

Proces rekrutacji

Ogłoszenie
Ogłoszenie
Selekcja
aplikacji
Selekcja
aplikacji
Kontakt
telefoniczny
Kontakt
telefoniczny
Zaproszenie 
na spotkanie
Zaproszenie
na spotkanie
Assesment center /
testy kompetencyjne
i/lub rozmowa
kwalifikacyjna
Assesment center /
testy kompetencyjne
i/lub rozmowa
kwalifikacyjna
Decyzja 
o przyjęciu
Decyzja
o przyjęciu

Oferty pracy

Brak aktualnych ofert
Cała Polska
2019-10-03

Czytaj więcej

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej oferty, wyślij formularz! Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po rozpoczęciu rekrutacji.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Administratorem Twoich danych osobowych jest HOOP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, ul. Wschodnia 5, 99-300 Kutno, KRS 0000269410 (dalej jako „Hoop Polska”). Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoop Polska zgadzasz się na przetwarzanie przez Hoop Polska Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na preferowane stanowisko wskazane przez Ciebie w zgłoszeniu powyżej. Hoop Polska wyznaczył inspektora ochrony danych, do którego możesz kierować wszelkie zapytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych na adres e-mail: gdpr@hoop.pl .


Twoje dane osobowe możemy przetwarzać w celu:
- prowadzenia rekrutacji na preferowane stanowisko wskazane przez Ciebie w zgłoszeniu powyżej, a jeśli wyraziłaś/eś na to zgodę również w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji;
- ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.


Twoje dane osobowe przechowujemy do czasu zakończenia procesu rekrutacji na preferowane stanowisko wskazane przez Ciebie w zgłoszeniu powyżej. Możemy również przetwarzać Twoje dane osobowe dla celów przyszłej rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie wyraźnie zgody przez okres 12 miesięcy, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 10 lat od dnia zakończenia procesu rekrutacji.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. W tym celu możesz się z nami skontaktować pod adresem Hoop Polska Sp. z o.o. ul. Wschodnia 5, 99-300 Kutno. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Hoop Polska Sp. z o.o. ul. Wschodnia 5, 99-300 Kutno. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
© 2018 Hoop Polska Sp.z.o.o