Czym zaskoczy Hoop Cola

2018-04-03

Jeszcze lepsza, bardziej dostosowana do preferencji polskich konsumentów receptura z dodatkiem naturalnej kofeiny, oraz nowe warianty coli dla konsumentów ograniczających ilość cukru w diecie. A także nowoczesna szata graficzna, oparta na prostocie i czytelnej formie, z odświeżonym wyrazistym logotypem i symbolem gwiazdy. To wyróżniki wiosennej metamorfozy Hoop Coli, której efekty już wkrótce konsumenci zobaczą na sklepowych półkach.

Portfel produktów Hoop, składający się z Hoop Coli oraz orzeźwiających owocowych napojów Hoop uległ całkowitej przebudowie. Odświeżony został nie tylko design wszystkich opakowań, ale również skład. Nowa, ulepszona receptura Hoop Coli jest jeszcze bardziej dopasowana do preferencji smakowych polskich konsumentów. Opracowana została bez kompromisów jakościowych i wzbogacona naturalną kofeiną, odczytywaną przez konsumentów jako synonim wysokiej jakości i mocy.

Efektem zmiany są nowoczesne opakowania z wyrazistym logotypem i charakterystycznym motywem gwiazdy – symbolem jakości i spełnienia marzeń. W tle nowych designów Hoop Coli zastosowany został prosty i czytelny kod kolorystyczny – magentowa czerwień dla wariantów regularnych, z barwą gwiazdy nawiązującą do smaków wzbogacających colę (cytryny i wiśni); czerń dla produktów w 100% bez cukru; oraz zieleń dla wariantów o obniżonej zawartości cukru.

W tym sezonie naszych konsumentów zaskoczą produkty pozwalające w 100% cieszyć się smakiem coli, ale bez cukru i negatywnie postrzeganego aspartamu – Hoop Cola ZERO, oraz Hoop Cola GREEN o smaku identycznym do podstawowej odmiany, przy 30% mniejszej zawartości cukru i kalorii – dzięki stewii, słodzikowi naturalnego pochodzenia.

Nowość pojawiła się także w linii Hoop Owocowe. Do napojów gazowanych z zawartością soków owocowych o smaku pomarańczy, cytryny i maliny dołączył nowy wariant bazujący na popularnych w Polsce owocach – Hoop Jabłko Rabarbar – o wyjątkowo orzeźwiającym jabłkowym smaku, przełamanym kwaskowatą nutą rabarbaru.

***

Hoop Cola to największa polska marka wśród napojów gazowanych o smaku coli. Wyróżnia się wysokiej jakości recepturą, z naturalną kofeiną, przy atrakcyjnej cenie dostępnej dla szerokiej grupy konsumentów na co dzień. Duży poziom nagazowania gwarantuje jej doskonały smak. Poza klasyczną Hoop Colą, w podstawowej ofercie występują również warianty smakowe z cytryną i wiśnią oraz ZERO i GREEN. Portfolio linii Hoop uzupełniają napoje gazowane o orzeźwiającym smaku, z dodatkiem owocowych soków: Hoop Pomarańcza, Cytryna, Malina i Jabłko-Rabarbar. Więcej informacji na: www.hoopcola.pl

© 2018 Hoop Polska Sp.z.o.o