Nasze napoje

HOOP

Hoop Cola to największa polska marka wśród napojów gazowanych typu „cola”. Duży poziom nagazowania gwarantuje jej doskonały, niepowtarzalny smak. Hoop Pomarańcza, Cytryna, Grejpfrut i Tonic to nasze nowe napoje gazowane z dodatkiem cytrusowych soków o orzeźwiającym, letnim smaku.

Więcej

PAOLA

Syropy owocowe Paola to produkty idealne do przygotowywania smacznych i orzeźwiających napojów. Wyróżniają się różnorodnością zastosowań – są doskonałe jako dodatek do deserów, herbaty i napojów. 

Więcej

ARCTIC+

ARCTIC+ to propozycją dla osób, które w napojach szukają nie tylko orzeźwienia i smaku, ale też czegoś dla zdrowia i energii. Wariant Sylwetka o smaku ananasa wzbogacony jest cynkiem, który reguluje metabolizm. Nie zawiera cukru, a cała butelka to mniej niż 5 kalorii. Wariant Energia z sokiem z rabarbaru zawiera ekstrakt z guarany i zielonej kawy oraz niacynę, które redukują uczucie zmęczenia i poprawiają efektywność.

Więcej

ARCTIC

Arctic to naturalna woda mineralna, średniozmineralizowana o niskiej zawartości sodu, dlatego może być spożywana bez ograniczeń w ciągu całego dnia. Orzeźwia i usuwa zmęczenie. Nasycona przez naturę, krystalicznie czysta. Marka dla młodych, ambitnych i aktywnych osób, które chcą osiągnąć w życiu sukces. 

Więcej

JUPIK

Jupik został uhonorowany medalem „Laur Konsumenta” w kategorii odkrycie roku 2007, tytułem Perła Rynku 2008 oraz Oskarem FMCG w swej kategorii. To niegazowany napój dla dzieci z sokiem owocowym. Dostępny w smakach: cherry cola, truskawka, multiwitamina, pomarańcza, jabłko i truskawka. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji słodzących i doskonale smakuje dzieciom.

Więcej

JUPIK AQUA

Jupik Aqua to woda z sokiem owocowym, która orzeźwia i doskonale gasi pragnienie. Nie zawiera barwników i substancji słodzących. Dostępny w smakach:cytryna, truskawka, jabłko. Jupik Aqua to laureat nagrody Water Innovation Award 2008 w kategoriach najlepszy koncept dla dzieci oraz najlepsza etykieta. W kraju również zdobywa nagrody - ostatnio Przebój FMCG 2009.

Więcej

ORANŻADA

Oranżada Delikatesowa w dwóch kolorach i smakach - białym i czerwonym. Tradycyjne smaki oranżady oraz grafika etykiety nawiązują do czasów PRL-u. Napój nie zawiera słodzików. 

Więcej

MR MAX

Mr. Max to orzeźwiające napoje gazowane w czterech wersjach smakowych: pomarańczowy, cola, limonka&cytryna oraz oranżada czerwona.

Więcej